Wybory w szkole
W naszej szkole odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2025/2026. Było to ważne wydarzenie w życiu społeczności uczniowskiej, poprzedzone kampanią wyborczą, podczas której kandydaci prezentowali swoje pomysły, hasła i plany działań na rzecz szkoły.
Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem – przygotowali plakaty wyborcze, spotkania z wyborcami oraz ciekawe prezentacje swoich programów. W dniu wyborów panowała atmosfera powagi, ale i ekscytacji. Każdy uczeń mógł oddać swój głos, wybierając osoby, które będą reprezentować społeczność uczniowską w bieżącym roku szkolnym.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wybranym!
Nowemu Zarządowi SU życzymy wielu sukcesów, energii i satysfakcji z pracy na rzecz całej społeczności szkolnej!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!