Światowy Dzień Wody
W świetlicy Światowy Wody Dzień. Uczniowie dowiedzieli się dlaczego ważne jest oszczędne gospodarowanie wodą. Przypomnieli ważne zasady korzystania z wody.
Wykonali prace plastyczne. Kropelki będą przypominały o oszczędzaniu wody!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!