Ratujemy Ziemię
W dniu 25 kwietnia uczniowie klasy 4 b w ramach projektu społecznego na Osiedlu Planty oraz na terenie szkoły przeprowadzili happening pod hasłem "Ratujmy Ziemię". Następnie uczestniczyli w warsztatach w Filii nr 5 Książnicy Zamojskiej, wykonując Drzewo Dobrych Uczynków dla Ziemi. Celem przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi lokalnej społeczności na problemy naszego środowiska a także rozbudzanie postaw ekologicznych wśród społeczności szkolnej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!