Puchar za najlepszy balon na gorące powietrze jest nasz!
W piątek 21 marca uczniowie z klasy 4 i 1 wygrali XXIII Zawody Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze. Balon, który posklejał dla nas pan Andrzej Niezgoda z Pracowni Modelarskiej, poleciał najwyżej i najdalej. Wygrana została ustanowiona z czasem 14 minut i 11 sekund.
Drużyna zdobyła piękny puchar oraz model rakiety, który skleją razem z panem Andrzejem.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!