Najlepszy prezent, czyli wspólnie spędzamy czas.
Uczniowie klasy 2b i 5b postanowili uczcić Dzień kobiet wspólnie spędzając czas. Skorzystali z oferty Muzeum Zamojskiego. Dowiedzieli się, jak żyli dawni mieszkańcy miasta. Najważniejszą częścią wizyty w muzeum były warsztaty plastyczne. Każdy przygotował ceramiczny talerzyk ozdobiony własnoręcznymi zdobieniami.
Wspólnie spędzony czas bezcenny!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!