Mikołajki w 4a
W klasie 4a odbyły się Mikołajki. Święty Mikołaj odwiedził uczniów i obdarował wszystkich prezentami.
Dzieci przyjęły go z ogromną radością i uśmiechem. Mikołaj zaprosił także klasę do kina w przyszłym tygodniu, w ramach obchodów swojego święta. To był dzień pełen emocji i świątecznej atmosfery!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!