Inicjatywy wolontariatu - "Podziel się ciepłem"
Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom za zaangażowanie w akcję „Podziel się ciepłem”. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się zebrać dary (podstawowe ubrania codzienne) dla podopiecznych Schroniska im. św. Brata Alberta w Zamościu
Pięknie ozdobione pierniczki oraz kartki z życzeniami sprawiły mieszkańcom schroniska wiele radości i wzruszeń.
Dziękujemy za okazane serce i chęć niesienia pomocy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!