Co dzisiaj na obiad?
Uczniowie z klasy 3a podczas zajęć rozwijających kreatywność przygotowywali różne posiłki. Robili tosty, gotowali kluski śląskie, szykowali wytrawny i słodki deser.
Bezpiecznie posługiwali się urządzeniami i przyborami kuchennymi. Zajęcia przyniosły wiele radości i smaku.
Zadania wykonano z wykorzystaniem sprzętów zakupionych w ramach Laboratoriów Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszlosci #laboratoriaprzyszlosci


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!