Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Noś odblaski!

Ocena 0/5

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu promującym bezpieczeństwo na drodze pod hasłem "Noś odblaski" - dla bezpieczeństwa dzieci! Akcji patronują Radni Rady Miasta Zamość, Policja Zamojska i Wydział Oświaty UM Zamość.

Dzieci dowiedziały się, dlaczego ważne jest noszenie odblasków i jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Każdy otrzymał odblaskowe opaski. Na pewno się przydadzą!

 

Galeria zdjęć

Dzieci słuchają policjanta/ Dzieci słuchają policjanta/ Dzieci słuchają policjanta/
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności