Noś odblaski!
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu promującym bezpieczeństwo na drodze pod hasłem "Noś odblaski" - dla bezpieczeństwa dzieci! Akcji patronują Radni Rady Miasta Zamość, Policja Zamojska i Wydział Oświaty UM Zamość.
Dzieci dowiedziały się, dlaczego ważne jest noszenie odblasków i jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Każdy otrzymał odblaskowe opaski. Na pewno się przydadzą!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!