"Zapachnieć Bogiem" – szkolne rekolekcje wielkopostne.
W dniach 7–9 kwietnia 2025 r. nasza społeczność szkolna uczestniczyła w rekolekcjach wielkopostnych prowadzonych przez ks. Marcina Kornagę. Przewodnim hasłem spotkań było „Zapachnieć Bogiem” – zachęta do głębszego przeżywania wiary i zwrócenia się ku temu, co naprawdę ważne. Ks. Marcin przypominał, jak cenny jest czas Wielkiego Postu, jak nie zapominać o Bogu w codziennym życiu, a także pokazywał istotne przedmioty używane podczas Mszy Świętej. W mocnych słowach zachęcał, by nie omijać kratek konfesjonału i nie pozostawać na „pryczy złych przyzwyczajeń”. Dziękujemy za ten wyjątkowy czas refleksji i duchowego umocnienia!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!