Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Szkolny Klub Mediatora

Ocena 0/5

W naszej szkole powstał Szkolny Klub Mediatora, którego celem jest propagowanie idei mediacji oraz promowanie dialogu i porozumienia wśród uczniów.

Klub skupia się na:

  • prowadzeniu działań profilaktycznych
  • zapobieganiu konfliktom i nieporozumieniom,
  • współpracy z Samorządem Uczniowskim, wychowawcami oraz specjalistami szkolnymi,
  • rozwijaniu umiejętności komunikacji, empatii i rozwiązywania sporów,
  • budowaniu życzliwej i bezpiecznej atmosfery w naszej społeczności szkolnej. 

Do Klubu należą chętni uczniowie z klas IV–VIII, którzy chcą aktywnie działać na rzecz swoich rówieśników i wspierać ich w trudnych sytuacjach.

Opiekunami Klubu są szkolni mediatorzy:

p. B. Czochrowska-Pisarczyk,
p. A. Popławska,
p. A. Zacharzyńska.


Szkolny Klub Mediatora to miejsce, gdzie uczymy się, że rozmowa, zrozumienie i szacunek to najlepsze narzędzia do rozwiązywania konfliktów.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności