Pola Nadziei 2025/2026
8 października 2025r. przedstawicielki Szkolnego Koła Wolontariatu SP nr 10 w Zamościu wzięły udział w uroczystym otwarciu kolejnej edycji kampanii POLA NADZIEI 2025/26. Wydarzenie odbyło się w Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach. Wolontariusze wspólnie zasadzili cebulki żonkili jako symbol nadziei oraz wsparcia dla osób chorych. Podczas poczęstunku uczestnicy chętnie dzielili się swoimi wrażeniami ze spotkania. Akcja POLA NADZIEI umożliwia na edukację społeczną oraz kształtowanie empatii wśród uczniów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!