Nasze supermoce, czyli jak bezpiecznie korzystać z Internetu
Uczniowie klasy 1a i 2b wzięli udział w lekcji online organizowanej przez Fundację Szkoły z Klasą w ramach programu edukacyjnego „Asy Internetu”. Podczas zajęć uczniowie poznali i rozmawiali o „supermocach” takich, jak: rozsądek, siła, życzliwość, odwaga i uważność. Dowiedzieli się, jak je wykorzystać do bezpiecznego korzystania z Internetu oraz w codziennym życiu, poza światem online.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!