Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Nasze supermoce, czyli jak bezpiecznie korzystać z Internetu

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 1a i 2b wzięli udział w lekcji online organizowanej przez Fundację Szkoły z Klasą w ramach programu edukacyjnego „Asy Internetu”. Podczas zajęć uczniowie poznali i rozmawiali o „supermocach” takich, jak: rozsądek, siła, życzliwość, odwaga i uważność. Dowiedzieli się, jak je wykorzystać do bezpiecznego korzystania z Internetu oraz w codziennym życiu, poza światem online.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu koło odwagi. Na zdjęciu uczniowie rysują. Na zdjęciu uczniowie rysują. Na zdjęciu uczniowie rysują. Na zdjęciu uczniowie rysują. Na zdjęciu tablica multimedialna z zadaniem. Na zdjęciu tablica multimedialna z zadaniem.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności