Narodowe Święto Niepodległości
Tego dnia towarzyszyły nam biało-czerwone kotyliony. Punktem kulminacyjnym obchodów Święta Niepodległości było odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego przez całą społeczność szkoły. Jak co roku wpisaliśmy się w akcję Szkoła do hymnu #szkoladohymnu.
Wszystkiego najlepszego z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!