Na turnieju rycerskim
Uczniowie z klasy 1a- zuchy ze 141. GZ "Słoneczne Promyki" uczestniczyły w Turnieju Rycerskim Świętego Jerzego, który został zorganizowany przez 7. DH Iskra . Zanim do niego przystąpiły wykonały chorągiew, tarcze, wachlarze, zapoznały się z obrzędami panującymi na dworze królewskim. Dowiedziały się, kto mógł być rycerzem i damą dworu.
Harcerze przygotowali wiele turniejowych zadań. Była walka na miecze, konny tor przeszkód, strzelanie z łuku, rzuty do celu, dmuchawki. Zuchy doskonale poradziły sobie z zadaniami. W nagrodę otrzymały sakiewki ze złotymi dukatami oraz słodką ucztę. Gratulujemy organizatorom i dziękujemy harcerzom i pierwszakom ze Społeczniaka za wspólną zabawę.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!