Miodobranie
27 maja uczniowie z klasy 1a, 2a, 2b wzięli udział w zamojskim miodobraniu zorganizowanym przez miasto Zamość i AURAEKO na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zamościu. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadania pszczelarza o życiu pszczół i powstawaniu miodu. Oglądały ramki z pszczołami, plastry miodu, wosk, propolis. Degustowały miód prosto z plastra i ze słoika. Dowiedziały się, jak wyglądały dawne ule i przyglądały się miejskim, czerwonym ulom, które powstały z recyklingu. Następnie zasadziły rośliny miododajne i przygotowały poidełko dla pszczół. Wykazały się dużą wiedzą podczas udziału w quizie "10 pytań o elektrycznych śmieciach" i kreatywnością. Stworzyli piękną biżuterię z elektrycznych śmieci.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!