Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Miodobranie

Ocena 0/5

27 maja uczniowie z klasy 1a, 2a, 2b wzięli udział w zamojskim miodobraniu zorganizowanym przez miasto Zamość i AURAEKO  na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Zamościu. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadania pszczelarza o życiu pszczół i powstawaniu miodu. Oglądały ramki z pszczołami, plastry miodu, wosk, propolis. Degustowały miód prosto z plastra i ze słoika. Dowiedziały się, jak wyglądały dawne ule i przyglądały się miejskim, czerwonym ulom, które powstały z recyklingu. Następnie zasadziły rośliny miododajne i przygotowały poidełko dla pszczół. Wykazały się dużą wiedzą podczas udziału w quizie "10 pytań o elektrycznych śmieciach" i kreatywnością. Stworzyli piękną biżuterię z elektrycznych śmieci.

Galeria zdjęć

9e001c02-7a45-473e-b864-a9ca46e084b9 9f81fc31-4e30-4c0a-a3e8-a573f191402e 59773ebe-34d5-4209-9b36-1a3f33a12c57 39ad1626-8094-4754-93fd-e0c5dded92b4 76743e1b-1b32-46d8-b98e-f42d7dce59cb
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności