Przedstawiciele naszej szkoły brali udział w Marszu Godności zorganizowany przez PSONI Koło w Zamościu. To inicjatywa, która ma zwrócić uwagę na prawa do godności i równych szans dla osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!