Majowe święta
Uczniowie klasy 7a przez tydzień realizowali projekt społeczny pt: „Polonezem czas zacząć…. Majowe Święta Polaków” poprzez zaangażowanie się w różnorodne działania na rzecz swojej społeczności uczniowskiej. Uczniowie przygotowywali materiały, oglądali filmy, prezentacje dotyczące wydarzeń związanych ze Świętem Pracy, 20 rocznicą przystąpienia Polski do UE, Dniem Flagi Narodowej, Rocznicą Uchwalenia Konstytucji 3 – Maja. Wykonywali plakaty, kolaże, kotyliony, ozdabiali szkolne korytarze i sale lekcyjne. Po zakończeniu realizacji projektu, uczniowie zdecydowali się uczcić zakończenie wszystkich działań poprzez symboliczne zatańczenie poloneza. Polonez, jako wyraz szacunku dla tradycji i kultury polskiej, był symbolicznym podsumowaniem całego wysiłku i zaangażowania włożonego w projekt, a jednocześnie wyrazem wdzięczności i celebracji osiągniętego sukcesu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!