Łączy nas pamięć
19 kwietnia włączyliśmy się w obchody 81 rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim.
Wykorzystaliśmy materiały udostępnione przez Muzeum Polin w ramach akcji Żonkile. Obejrzeliśmy filmy edukacyjne przygotowane z tej okazji i wykonaliśmy żółte żonkile, które są symbolem tego wydarzenia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!