Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Kwiecień miesiącem Świadomości Autyzmu

Ocena 0/5

Jak co roku w kwietniu podejmujemy różne działania w związku z miesiącem świadomości autyzmu. Prowadzimy akcję informacyjną wśród uczniów i rodziców, uczestniczymy tez w różnych przedsięwzięciach organizowanych w naszym mieście. Uczniowie klasy 4b uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu. Spotkanie odbywało się w Galerii Twierdza. Uczestnicy brali udział w warsztatach malowania na płótnie, komponowania torebek zapachowych, wykonywania mydełek glicerynowych. Mogli przygotować sobie ciekawy posiłek z owoców i warzyw. Spotkanie zakończyły wspólne tańce integracyjne oraz niebieski korowód.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu uczniowie z niebieskimi balonami Na zdjęciu stół z warzywami. Na zdjęciu dziewczynka trzyma woreczek z ziołami. Na zdjęciu kolorowe torby płócienne. Na zdjęciu uczennice z warkoczykami. Uczennica rysuje na torbie płóciennej. Na zdjęciu napis na bluzce. Na zdjeciu uczniowie na sensorycznym torze przeszkód.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności