Kwiecień miesiącem Świadomości Autyzmu
Jak co roku w kwietniu podejmujemy różne działania w związku z miesiącem świadomości autyzmu. Prowadzimy akcję informacyjną wśród uczniów i rodziców, uczestniczymy tez w różnych przedsięwzięciach organizowanych w naszym mieście. Uczniowie klasy 4b uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zamościu. Spotkanie odbywało się w Galerii Twierdza. Uczestnicy brali udział w warsztatach malowania na płótnie, komponowania torebek zapachowych, wykonywania mydełek glicerynowych. Mogli przygotować sobie ciekawy posiłek z owoców i warzyw. Spotkanie zakończyły wspólne tańce integracyjne oraz niebieski korowód.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!