Erasmus+ w Grecji.
W dniach 22 - 26 września 2025 pięcioosobowa grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w II mobilności projektu Erasmus+ ' No planet B'. Gospodarzem spotkania była grecka szkoła Lyceum of Empessos. To był czas, w którym wspólnie pracowaliśmy nad stworzeniem miasta przyszłości zasilanego odnawialnymi źródłami energii, czas integracji oraz doskonalenia umiejętności językowych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!