Uczniowie klas 8 i 7a uczestniczyli w X Targach Edukacji i Pracy w WSH-E w Zamościu. Wysłuchali referatów, zapoznali się z ofertą szkół.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!