Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

W teatrze

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 5a i 5b wybrali się do Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Obejrzeli sztukę "Księga dżungli", na podstawie powieści noblisty Rudyarda Kiplinga. 

Przedstawienie zrobiło na wszystkich duże wrażenie. Wspaniała gra aktorska, muzyka, scenografia i kostiumy. Byliśmy także oczarowani wspaniałym budynkiem, w którym teatr się mieści. Uczniowie mogli obejrzeć lalki z innych przedstawień teatralnych.

Wizyta w teatrze była okazją do praktykowania zasad zachowania się teatrze.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu lalka teatralna. Na zdjęciu lalka teatralna. Na zdjęciu bilety do teatru. Na zdjęciu lalka teatralna.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności