W teatrze
Uczniowie klasy 5a i 5b wybrali się do Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Obejrzeli sztukę "Księga dżungli", na podstawie powieści noblisty Rudyarda Kiplinga.
Przedstawienie zrobiło na wszystkich duże wrażenie. Wspaniała gra aktorska, muzyka, scenografia i kostiumy. Byliśmy także oczarowani wspaniałym budynkiem, w którym teatr się mieści. Uczniowie mogli obejrzeć lalki z innych przedstawień teatralnych.
Wizyta w teatrze była okazją do praktykowania zasad zachowania się teatrze.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!