Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

W magicznej krainie książek, czyli pasowanie na czytelnika.

Ocena 0/5

W naszej bibliotece odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas 1a i 1b. To wyjątkowe wydarzenie wprowadziło najmłodszych uczniów w magiczny świat książek i czytania. Podczas spotkania pierwszoklasiści obejrzeli teatrzyk kamishibai z historią pt. „Noc w bibliotece”, która w zabawny sposób przypomniała, że książki mają swoje sekrety i niezwykłe przygody zwłaszcza wtedy, gdy biblioteka zasypia! Dzieci utrwaliły również zasady korzystania z książek i biblioteki szkolnej. Dowiedziały się, jak dbać o wypożyczone lektury oraz jak zachowywać się w bibliotece, by była miejscem przyjaznym dla wszystkich czytelników. Na zakończenie uczniowie złożyli ślubowanie czytelnika, a następnie otrzymali pamiątkowe zakładki oraz medale wzorowego czytelnika. Wypożyczyli swoje pierwsze książki. To był radosny i pełen emocji dzień. Pierwszy krok na drodze do przyjaźni z książką!

Galeria zdjęć

c1 C2 C3 C5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności