W szkolnej świetlicy zagościły wspaniałe kolory jesieni. Uczniowie przygotowali prace plastyczne nawiązujące do kolorów tej pory roku. Jesienne ozdoby trafiły na okna i ściany. Rozgrzewają nas jesienne tańce.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!