Światowy Dzień Życzliwości
21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów wiele ciekawych zadań i atrakcji, które odbywały się podczas przerw. Wszyscy byli uśmiechnięci, a w klasach panowała wyjątkowo miła atmosfera. Członkowie Samorządu odwiedzali każdą klasę z zadaniem – uczniowie mieli wskazać swoje koleżeńskie cechy lub powiedzieć coś miłego o sobie nawzajem. Była to świetna okazja, aby zatrzymać się na chwilę i docenić siebie i innych. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia cała społeczność szkolna wspólnie zatańczyła Belgijkę. W rytmie muzyki, uśmiechów i pozytywnej energii zakończyliśmy Dzień Życzliwości, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!