Uczniowie klasy 4a, 7a i 8b wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "#Sprzątamy dla Polski"! Nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem wysprzątali okolice szkoły, pokazując, jak ważna jest troska o czystość i piękno naszej okolicy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!