Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Spotkanie z mistrzami

Ocena 0/5

 Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wydarzeniu sportowym "Spotkanie z Mistrzem". Uczniowie poznali mistrzów olimpijskich. Ćwiczyli i próbowali swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Były zapasy, wiosłowanie, pojedynki młodych szermierzy. Super sportowa zabawa pod okiem mistrzów olimpijskich.

Galeria zdjęć

Na zdjęciu uczniowie uczestniczą w spotkaniu z mistrzami olimpijskimi. Na zdjęciu uczniowie uczestniczą w spotkaniu z mistrzami olimpijskimi Na zdjęciu uczniowie uczestniczą w spotkaniu z mistrzami olimpijskimi Na zdjęciu uczniowie uczestniczą w spotkaniu z mistrzami olimpijskimi Na zdjęciu uczniowie uczestniczą w spotkaniu z mistrzami olimpijskimi Na zdjęciu uczniowie uczestniczą w spotkaniu z mistrzami olimpijskimi
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności