Spotkanie z mistrzami
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wydarzeniu sportowym "Spotkanie z Mistrzem". Uczniowie poznali mistrzów olimpijskich. Ćwiczyli i próbowali swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Były zapasy, wiosłowanie, pojedynki młodych szermierzy. Super sportowa zabawa pod okiem mistrzów olimpijskich.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!