O psach, które pracują.
W dniu 22.05.2025 uczniowie z klasy 1a uczestniczyli w ostatniej w tym roku szkolnym Psiej lekcji. Tym razem rozmawiali o psach, które pracują. Z czytanej przez p. Anię książki "Pies na medal" dowiedzieli się, że psy mogą być opiekunami starszych ludzi. Pani Paulina zaprezentowała pracę psów w policji, staży granicznej, na lotnisku, w szpitalu, w ratownictwie. Uczniowie wyrażali swoje opinie na temat znaczenia psów dla ludzi. Głównym bohaterem był dziś Daktyl, który skradł serca dzieci swoim przyjaznym nastawieniem. Na koniec każdy uczestnik zajęć otrzymał pamiątkowy dyplom, zdjęcie Daktyla i inne niespodzianki. Dzieci podarowały karmę, która trafi do podopiecznych Stowarzyszenia "Alternatywa dla zwierząt". Dziękujemy pani Annie Maciukiewicz- Biblioteka Pedagogiczna i pani Paulinie Grzybowskiej- Stowarzyszenie Alternatywa dla zwierząt za możliwość udziału w fantastycznych zajęciach i czekamy na kolejne.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!