Nagrody w konkursie "Ekologia może się opłacać".
Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „EKOLOGIA może się opłacać”, zorganizowanego przez Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Zamościu. Jego celem było przybliżenie młodym ludziom wiedzy z zakresu edukacji ekologicznej.
W konkursie wzięło udział 466 uczestników ze szkół podstawowych położonych na terenie powiatu zamojskiego. Wśród wyróżnionych byli uczniowie naszej szkoły. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy wyników.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!