Lekcja ekonomii
Klasy 6a i 4a ubrały udział w warsztatach ekonomicznych zorganizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną. Zajęcia, "Czy warto oszczędzać?", poprowadziła autorka książek i bloga ekonomicznego.
Uczniowie poznali historię pieniądza i sposoby zabezpieczania banknotów, dyskutowali nad tematem oszczędzania, następnie sprawdzali autentyczność pieniędzy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!