Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Lekcja ekonomii

Ocena 0/5

Klasy 6a i 4a ubrały udział w warsztatach ekonomicznych zorganizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną. Zajęcia, "Czy warto oszczędzać?", poprowadziła autorka książek i bloga ekonomicznego.

Uczniowie poznali historię pieniądza i sposoby zabezpieczania banknotów, dyskutowali nad tematem oszczędzania, następnie sprawdzali autentyczność pieniędzy.

Galeria zdjęć

Zdjęcie przedstawia uczniów siedzących w ławkach. Zdjęcie przedstawia uczniów siedzących na tle książek. Zdjęcie przedstawia uczniów, którzy sprawdzają banknoty w świetle UV.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności