Kroimy, siekamy, przyprawiamy... zjadamy!
Zajęcia gotowanie odbywają się w pracowni kuchennej bądź też w sali lekcyjnej z tablicą multimedialną.
Uczniowie poznają i omawiają piramidę zdrowego odżywiania, komponują talerz zdrowego odżywiania. Analizują własne śniadanie, proponują, jakich zmiany dokonać, aby posiłek był pełnowartościowy. Wspólnie przygotowują dania śniadaniowe, surówki, sałatki z warzyw i owoców. Poznają warzywa i owoce sezonowe, wyszukują przepisów i przygotowują pyszne dania.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!