Aniołki na choinkę
Uczniowie klas 1–4 mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym konkursie świetlicowym na najpiękniejszego aniołka choinkowego. Zadanie polegało na wspólnym wykonaniu ozdoby przez dziecko i rodzica, dzięki czemu powstały niezwykle kreatywne i pełne serca prace. Najładniejsze aniołki zostały zaprezentowane i zawieszone na szkolnej choince, gdzie można je podziwiać. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za zaangażowanie i udział w konkursie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!