Kolejny dzień mobilności w Jassach
Środa była dniem, w którym zwiedzaliśmy stare miasto. Rozpoczęliśmy od Pałacu Kultury, najbardziej znanego budynku miasta, w którym mieści się muzeum. Zwiedziliśmy również Katedrę Metropolitalną, Monastyr Trzech Świętych Hierarchów, Cerkiew Św. Mikołaja oraz operę w Jassach. Stare miasto zrobiło na nas duże wrażenie, zachęcam do obejrzenia zdjęć.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!