Klasowe Mikołajki.
W ubiegłym tygodniu świętowaliśmy klasowe Mikołajki. Była to świetna okazja, aby być dla siebie życzliwym, miłym i uprzejmym. Podczas świętowania znaleźliśmy chwilkę na wspólne zabawy i gry planszowe, które sprawiły, że ten dzień był jeszcze milszy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!