Klasa 1b w Książnicy Zamojskiej
Uczniowie klasy 1b odwiedzili Książnicę Zamojską. Uczestniczyli w warsztatach ekologicznych w ramach ekoprogramu „Ocalimy Świat.
Podczas zajęć słuchali wiersza Jana Brzechwy „Foka”. Oglądali film o fokach. Poznali wybrane gatunki tych zwierząt i ich tryb życia.
Następnie sprawdzili swoją wiedzę o fokach wykonując wspólnie test prawda/fałsz.
Na zakończenie warsztatów każdy uczeń wykonał swoją fokę z papieru.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!