Jesienne obserwacje
Uczniowie z klasy 2a wybrali się do parku w poszukiwaniu oznak jesieni i jesiennych skarbów. Rozpoznawali i nazywali drzewa; wskazywali pień, konary, gałęzie, koronę, liście. Skorzystali z dobrodziejstwa zamojskiej tężni. Nazbierali pełne kosze skarbów, z których powstały niesamowicie kreatywne prace.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!