Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Jesienna wycieczka VI a

Ocena 0/5

Dnia 9 października uczniowie klasy VI a podziwiała uroki jesieni na Roztoczu. Spacerowaliśmy po Zwierzyńcu, malowniczo położonym miasteczku. Na trasie wędrówki znalazły się m.in. Kościół na Wodzie i budynek dawnej Ordynacji Zamojskiej.  Przyrodniczą  ścieżką edukacyjną doszliśmy nad staw Echo.
W Ośrodku Edukacyjno- Muzealnym Roztoczańskiego Parku Narodowego obejrzeliśmy wystawę pt.
„W krainie jodły, buka i tarpana”.
 Po tak długiej wędrówce skorzystaliśmy z dobrego jedzonka w pobliskim barze.
Warto było aktywnie wykorzystać ten piękny dzień złotej polskiej jesieni.

Galeria zdjęć

462536990_849260387413019_7249342932834712575_n 459883202_806594104762512_1619731850239829694_n IMG_20241009_103722 IMG_20241009_122137 IMG_20241009_112650 IMG_20241009_103113 IMG_20241009_105847 IMG_20241009_110756 IMG_20241009_110628 IMG_20241009_110517
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności