Uczniowie z klasy 2a obserwowali składniki pogody. Odczytali pomiary ze stacji meteorologicznej, która znajduje się w szkolnym ogrodzie sensorycznym. Notatki i spostrzeżenia wymienili w zielonej klasie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!