Ho! Ho! Ho! Mikołajki.
5 grudnia w naszej szkole panowała wyjątkowo radosna, świąteczna atmosfera. Odwiedzili nas dwaj Mikołajowie, którzy obdarowywali uczniów słodkościami i wprowadzali wszystkich w magiczny nastrój zbliżających się Świąt. Samorząd szkolny zadbał o przygotowanie mikołajkowych zadań i wyzwań na długiej przerwie. Przy dźwiękach świątecznych piosenek uczniowie losowali je z „mikołajkowego pudełka” i wykonywali z dużym zaangażowaniem oraz uśmiechem na twarzy. To był dzień pełen radości, dobrej zabawy i wspólnego celebrowania tradycji mikołajkowej!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!