Składamy gorące życzenia wszystkim nauczycielom, uczniom, pracownikom niepedagogicznym szkoły oraz wszystkim związanym z edukacją. Radości z uczenia i uczenia się. Sprawmy, by nauka dawała radość. Powodzenia!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!