Debata o wartościach
We środę 12 czerwca odbyła się szkolna debata uczniów rodziców i nauczycieli o ważnych dla społeczności szkolnej wartościach. Wszyscy rozmawiali o tym, jakie podejmować działania, które będą skupiać się na wybranych przez nas wartościach. Mówiliśmy o tym, co jest skuteczne, co jeszcze moglibyśmy zrobić.
Uczniowie, rodzice i nauczyciele zgodzili się, że bardzo ważne są projekty i zadania interdyscyplinarne, wspólne spędzanie czasu, rozmowy, wycieczki, wparcie i budowanie relacji. Wiele pomysłów znajdzie się na pewno w naszym Programie wychowawczo-profilaktycznym.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!