Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Debata o wartościach

Ocena 0/5

We środę 12 czerwca odbyła się szkolna debata uczniów rodziców i nauczycieli o ważnych dla społeczności szkolnej wartościach. Wszyscy rozmawiali o tym, jakie podejmować działania,  które będą skupiać się na wybranych przez nas wartościach. Mówiliśmy o tym, co jest skuteczne, co jeszcze moglibyśmy zrobić.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele zgodzili się, że bardzo ważne są projekty i zadania interdyscyplinarne, wspólne spędzanie czasu, rozmowy, wycieczki, wparcie i budowanie relacji. Wiele pomysłów znajdzie się na pewno w naszym Programie wychowawczo-profilaktycznym.

 

Galeria zdjęć

Na zdjęciuludzie siedzą przy stołach na duzej sali. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stole i zapisują informacje na kartonie. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stole i zapisują informacje na kartonie. Na zdjęciu kartka zapisana. Na zdjęciu kartka zapisana. Na zdjęciu kartka zapisana. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stole i zapisują informacje na kartonie. Na zdjęciuludzie siedzą przy stołach na duzej sali. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stole i zapisują informacje na kartonie. Na zdjęciuludzie siedzą przy stołach na duzej sali. Na zdjęciu ludzie siedzą przy stole i zapisują informacje na kartonie. Na zdjęciuludzie siedzą przy stołach na duzej sali.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności