Bądźmy życzliwi!
21 listopada to dzień życzliwości. W całej szkole można było spotkać życzliwe osoby dzielące się miłymi słowami. Niektórzy wymieniali się życzliwym słowem, albo po prostu uśmiechali się do siebie.
Życzliwość wraca do nas! Dzielmy się nią każdego dnia.
Miło Was widzieć!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!