Wszyscy uczniowie zaangażowali się w świąteczne przygotowania. Powstawały pisanki w różnych formach. Powstał także napis "Wesołych świąt", który stworzyli wszyscy wspólnie. Wesołych świąt.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!