W świetlicy wiosna zagościła już na dobre. Malowane kwiaty, ptaki tęskniły do ciepłych promieni słońca. Całe szczęście już są!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!