Uczniowie naszej szkoły na zawodach sportowych "Czwartki Lekkoatletyczne" zdobyli 2 medale w skoku w dal. Gratulujemy! Kibicujemy wytrwale i liczymy na więcej.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!