Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

W kasku bezpieczniej.

Ocena 0/5

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu przy współudziale Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu zorganizował konkurs „W Kasku Bezpieczniej”. Przedsięwzięcie skierowane było do uczniów klas 4 - 8 szkół podstawowych z terenu Zamościa, a jego główny cel to rozpropagowanie wśród młodzieży szkolnej nowych przepisów dotyczących użytkowania kasków rowerowych oraz przypomnienie prawidłowych zachowań w ruchu drogowym. Zadaniem konkursowym był test wiedzy z zakresu ruchu drogowego. 
Do konkursu przystąpiło łącznie 400 uczniów z 10 szkół podstawowych z terenu Zamościa. Z każdej szkoły wyłonionych zostało po 20 uczestników, którzy uzyskali największą ilość punktów. Uczestnicy otrzymali nagrody – odblaskowe kamizelki oraz kaski rowerowe.
W piątek, 12 grudnia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród.
Laureatom nagrody i dyplomy wręczali inspektor Rafał Skoczylas Komendant Miejski Policji w Zamościu, Pan Marcin Kulig dyrektor WORD w Zamościu oraz Pan Krzysztof Gałaszkiewicz Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Galeria zdjęć

1_brd 2_brd 3_brd
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności