Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Uwaga! Zbiórka elektrośmieci.

Ocena 0/5

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie "Moje miasto bez elektrośmieci", którego celem jest edukacja ekologiczna oraz odpowiedzialne pozbywanie się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zbiórka trwa cały czas!

Zużyte urządzenia można przynosić do specjalnie przygotowanego pudła, które znajduje się przy wejściu głównym do szkoły.

Zbieramy:

stare telefony komórkowe,
zużyte ładowarki,
niedziałające laptopy, komputery, drukarki,
małe AGD (np. suszarki, tostery),
inne elektrośmieci.

Dlaczego warto?
Za każdy oddany sprzęt otrzymujemy punkty, które chcemy wymienić na szafę do ładowania laptopów – bardzo potrzebną w naszej szkole!

Dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do udziału w akcji – razem zadbajmy o środowisko i wyposażenie naszej szkoły!

 

 

Galeria zdjęć

IMG_1554 IMG_1555 IMG_1557 IMG_1556
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności