Uczniowie klas czwartych ćwiczyli udzielanie pierwszą pomoc medycznej podczas warsztatów z pielęgniarką szkolną. Jest to jeden z elementów przygotowań do egzaminu na kartę rowerową.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!