Logo Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu

Uczniowie na szlaku

Ocena 0/5

W dniu 17 czerwca uczniowie dwóch klas (4b i 1a) wzięli udział w wycieczce do Zwierzyńca, aby poznać walory turystyczne i przyrodnicze Roztocza oraz w sposób konstruktywny spędzić ze sobą czas.

Podczas wyjazdu czwartoklasiści zwiedzali to piękne miasteczko i jego zabytki (Kościółek na Wodzie,  zabytkowa dzwonnica, pomnik pokonania zarazy, pałac plenipotenta), jednak największą atrakcją było wejście na Bukową Górę oraz roztaczający się stamtąd widok na roztoczańskie pola, a także odpoczynek nad Stawami Echo.

Uczniowie z klasy 1a  także zdobyli Bukową Górę. Uczestniczyli  w zajęciach edukacyjnych w Nadleśnictwie Zwierzyniec. Podczas warsztatów z panią Olą wykonali piękne jeże z szyszek. Nie obyło się bez pysznych lodów i pieczonych kiełbasek. Pierwszoklasiści zapowiadają się na dobrych piechurów- przeszli bez marudzenia około 12 kilometrów, brawo!

Galeria zdjęć

31a3a6ec-0555-40a4-80db-e9e0fe2c31c4 a32e2038-72aa-4c94-b4bb-ed42733014f4 17a8fa73-6c0c-40c5-a5b2-72e829c21676 4ee457ef-291b-4ed2-a888-63cc03590e4d IMG20250617124258 IMG20250617111403 IMG20250617092026 IMG20250617090539 IMG20250617082459 IMG20250617082325
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności